lang: PL | section: oferta | subject: poligrafia-druk-dtp | element: | theme: text1

Poligrafia & DTP

Mamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje, aby zaoferować naszym Klientom przygotowanie do druku (ang. Desktop Publishing, DTP) oraz usługi poligraficzne wysokiej jakości. W naszej praktyce są to działania będące zarówno następstwem prac projektowanych naszego studia, jak i osobną usługą świadczoną dla klientów poszukujących specjalistów w tej dziedzinie.

DESKTOP PUBLISHING

Termin ten w definicji określa ogół czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów przenaczonych do powielania metodami poligraficznymi. Upraszczając można powiedzieć, że jest technicznym wsparciem pracy projektantów, w cyklu projektowania i wytwarzania materiałów graficznych czy informacyjnych. Działania takie muszą uwzględniać uwarunkowania związane z technologią druku, jej parametrami i wieloma innymi czynnikami.

Do czynności takich można zaliczyć:

POLIGRAFIA, DRUK

Prace poligraficzne realizowane w naszej firmie to w przeważającej cześci druk offsetowy, cyfrowy, druk wielkoformatowy i sitodruk, poddawane wedle wymogów obróbce introligatorskiej czy uszlachetnianiu. Umiejętnie dobieramy i doradzamy rozwiązania, aby optymalizować produkcję poligraficzną pod kątem przeznaczenia, celów.